Počas minuločnej školy Majstrovania som písal každý večer blog z daného dňa. Bolo to fajn – všetky zážitky som mal v čerstvej pamäti, rodičia boli v obraze, a všetci ostatní sa tešili z fotiek a virtuálne s nami zdieľali naše dobrodružstvá. Spracovanie fotiek a písanie blogu si však vyžadovalo množstvo času a ja som často končil až neskoro v noci. Blog mal však výbornú odozvu a tak som to tento rok chcel robiť rovnako. Keď som však blog z prvého dňa dopísal o tretej v noci, rozhodol som sa, že písanie nechám na neskôr a že energiu budem radšej venovať deťom počas dňa.

Dnes sa úspešne skončila tohtoročná Škola majstrovania. V mnohom sa vyvinula inak, ako tá minuloročná. Dokončili sme posledné projekty a rozlúčili sa s poslednými piatimi mohykánmi. Na dvore zostali opustené vŕtačky, náradie, zvyšky materiálu, dve plavidlá, fľaša od hélia a hory rozobranej elektroniky.
Skola majstrovania 2013

Nebojte, o nič z toho neprídete. Každý deň (aspoň dúfam ;-)) budem zverejňovať blog z jedného dňa. Hneď zajtra ten z druhého dňa.

Vidíme sa aspoň takto zo záznamu.

Rasťo Geschwandtner