Minuloročnú premiéru Školy majstrovania sme si všetci užili. Páčilo sa deťom, rodičom aj nám. Dcéra Pavla viac krát počas roka spomínala, že sa už teší na leto, keď bude znovu Škola majstrovania. Že si to tento rok zopakujeme, bolo teda viac menej rozhodnuté. Kedy to ale spraviť? Do 5. júla som sa venoval prípravám TEDxBratislava a od u ideme stavať rodinný dom? Po rodinnej diskusii sme si jeden voľný týždeň predsalen našli. Od 22. júla teda v Kuchyni na Záhorí začala letná Škola majstrovania 2013.

Prihlásilo sa viacero rodičov,ale keďže jedným so základných princípov Školy majstrovania je individuálna pozornosť a čas venovaný každému dieťaťu, mohli sme zobrať iba osem detí – s Pavlou deväť. S väčšinu z nich sa poznáme z Krúžku majstrovania, ktorý počas školského roka vediem v ZŠ Márie Montessori v Lamači, ale prišiel aj Neo, ktorý bude každý deň dochádzať až z Hlohovca!

Projekty sú pripravené, uvidíme, čo z nich zrealizujeme ;-). Na vyslovenú žiadosť detí aj tento krát začíname dobre známym projektom z minulého roka…, ale poďme poporiadku.

Dovidenia zajtra, priatelia.